Категории
Мы в Соц. Сетях

Інтернет для розвитку дитини

Починаючи з моменту народження дитини, батьки починають постійно задавати собі питання, як правильно розвивати дитину, чому її вчити, а що заборонити. Дуже часто батьки забороняють дитині користуватись комп’ютером, боячись того, що дитина стане заручником всесвітньої мережі. Страхи ці звичайно ж вмотивовані, але повна заборона не є виходом, адже малюк все одно знайде вихід, як без вашого відома  сісти за комп’ютер, і тоді ви вже не зможете нічим йому допомогти.

 

Не варто категорично забороняти дитині користуватись комп’ютером, кращим виходом буде показати дитині, як правильно ним користуватись, пояснивши переваги проведення часу поза Інтернетом.

Частіше за все малюка приваблює можливість погратись у якусь цікаву та кольорову іграшку.  Тому, починати знайомство можна саме з ігор он-лайн. Вони існують у такому величезному різноманітті, що можуть задовольнити навіть самого вибагливого гравця.

Ігри он-лайн можна класифікувати за тематикою, типами та віковими рекомендаціями.  Краще за все обрати ту, яка підходить вашому малюкові за віком. Тематику можна обирати в залежності від того, що цікавить вашого малюка саме у цей період. Наприклад, якщо ви зайнялись вивченням букв та цифр, в інтернеті дуже легко знайти іграшки, які спрямовані на ознайомлення саме з ними.

Окрему увагу заслуговують логічні ігри он-лайн. У дитячому садочку, школі та і вдома питанню логічного розвитку приділяється занадто мало уваги. Дитині зазвичай дають максимум всіляких знань та навиків, але не вчать як правильно їх використовувати. Внаслідок чого ми отримуємо розумну, але абсолютно не пристосовану до життя молоду людину.

Логічні ігри он-лайн допоможуть швидко навчити вашого маленького непосиду мислити чітко та правильно. Після цього всі інші знання будуть засвоюватись швидше і використовуватись там, де вони необхідні, а це є хорошим кроком до того, щоб досягнути успіху у дорослому житті.

Головне пам’ятати, що всі дії з комп’ютером мають проходити під чітким наглядом батьків, і дитині потрібно постійно пояснювати і показувати різницю між проведенням часу у всесвітній мережі і у звичайному реальному житті.

У ваших силах виховати розумну, успішну і щасливу дорослу людину, потрібно лише вміти коректно ставитись до всього, що відбувається навколо і навчити цьому вашого малюка, а логічні ігри он-лайн стануть у цьому хорошими помічниками.