Дерев'яні іграшки

Уточнить поиск
Хіт продажу
Показано с 1 по 15 из 209 (всего 14 страниц)

Відгуки про товар
Дерев'яні іграшки

З давніх часів батьки виготовляли для своїх дітей різноманітні іграшки, і першими матеріалами були дерево і глина. Дерево тисячоліттями було головною сировиною для виготовлення дитячих іграшок, але з часом синтетичні матеріали своєю дешевизною і більш легким способом виготовлення виробу, почали його витісняти. Але в той же час, батьки, вибирають і купують іграшки саме з дерева.

Що ж так приваблює, при виборі іграшки для малюка, зупиняти свій вибір саме на дерев'яних іграшках? Простота, що не сковує уяву, тепло природи, екологічність і безпеку роблять розвиваючі іграшки з дерева оптимальним вибором дбайливих мам і тат. Широкий вибір варіантів дерев'яних іграшок -дерев'яні кубики, 3D-пазли, фігурки тварин, будиночки, вкладиші, пірамідки і геометричні фігури, музичні інструменти, ляльки та меблі для них, каталки, головоломки - і це далеко не повний перелік багатогранності дерев'яних іграшок, в які , із задоволенням грають діти дбайливих батьків.

Чим простіша іграшка і матеріал, з якого вона зроблена, тим швидше у дитини розвивається творче начало. У дітей величезний інтерес до іграшок з дерева з'являється завдяки тому, що вони зроблені з природного матеріалу, і на дотик, завдяки текстури поверхні, кожна іграшка для дитини унікальна. Все це само собою рухає дітей на пізнання світу, підкорення нових творчих завдань і комплексного розвитку маленької особистості.

Ми ж зі свого боку постаралися вибрати для Вас найнеобхідніші і навчальні дерев'яні іграшки. Використовувані фарби при виготовленні іграшок абсолютно безпечні для маленьких дітей, так що ви можете бути абсолютно спокійні якщо ваша дитина вирішить, що наші дерев'яні іграшки виглядають «смачно». Маленький Сократ пропонує Вам з вибором.