Краткое описание


Дерев'яний бізіборд «Календар природи» - розвиваюча іграшка, яка знайомить дитину 3 років з особливостями пір року. У центрі дошки знаходяться «годинник», де замість цифр - дванадцять місяців. Кожен сезон виділений своїм... Читать далее...

Бізіборд "Календар природи"

345 грн.

Дерев'яний бізіборд «Календар природи» - розвиваюча іграшка, яка знайомить дитину 3 років з особливостями пір року. У центрі дошки знаходяться «годинник», де замість цифр - дванадцять місяців. Кожен сезон виділений своїм малюнком - так у дитини з ранніх років зима буде асоціюватися із засніженими деревами, весна - з квітами і свіжою зеленню, літо - з ароматними плодами, а осінь - з листопадом і соковитою горобиною.

Зацікавленність малюка до іграшки підтримується  зображеними на ній усміхненими звірятами. Крім пір року, бізіборд познайомить дошкільника і з днями тижня - можна крутити коліщатко і зупиняти його проріз на певному дні. Для розвитку моторики і логіки, а також подачі первинної інформації про погодні умови, в дерев'яному бізіборді передбачений «лабіринт» - кольорові кульки потрібно привести до відповідних кружечках.

Написать отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо
Відгуки про товар