Хіт продажу

Краткое описание


Це дерев'яна модель "Фенікс" - відмінна іграшка для дитини. Деталі прорізані на аркуші. Кожна деталь відзначена цифрою. Це допомагає дитині розібратися в схемі.Конструктор розвиває моторику рук, посидючість, уважніс... Читать далее...

Збірна дерев'яна модель "Фенікс"

  • Код товара: М033
  • Доступность: На складе
94 грн.

Це дерев'яна модель "Фенікс" - відмінна іграшка для дитини. Деталі прорізані на аркуші. Кожна деталь відзначена цифрою. Це допомагає дитині розібратися в схемі.

Конструктор розвиває моторику рук, посидючість, уважність, просторове і абстрактне мислення. Виконано з екологічно чистої деревини, не містить формальдегід. Деталі видавлюються з фанерної дошки і збираються згідно з інструкцією. Найкраще проклеювати місця з'єднання клеєм відразу при складанні, так зібрана Вами модель буде довго служити Вам і радувати Вас. Ви можете розфарбувати Вашу модель, використовуючи будь-які фарби. В цьому випадку потрібно заздалегідь продумати як загальний дизайн моделі, так і забарвлення кожної деталі. Виробник рекомендує використовувати темперні фарби. Після можна покрити лаком. 

Вік: від 5 років

Розмір: 38 x 35 x 28

Написать отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо
Відгуки про товар