Сортери

Д235

435 грн.

Д432

549 грн.

813

246 грн.

Хіт продажу
Д163

321 грн.

Хіт продажу
Д413

295 грн.

Д409

293 грн.

Д029

285 грн.

Д200

250 грн.

LL189

118 грн.

Показано с 1 по 10 из 10 (всего 1 страниц)

Сортери

Сортер - це універсальна, що розробляє дитячу моторику і пам'ять, іграшка для дітей, яка виготовлена ​​у вигляді коробки з отворами різної форми і набору різних за кольором і формою фігур, які дитина просовує в ці отвори. Дерев'яна іграшка за своєю суттю сама змушує дитину проробляти потрібні дії. Дитина, на свій розсуд, в отвори сортера засовує потрібну фігурку за кольором і розміром. Якщо дитина все зробив правильно, деталь падає всередину іграшки, що безумовно викличе захоплення Вас, і Вашого малюка.

Іграшка-сортер може бути будь-якого кольору, величини і обсягів. Величезною популярністю як у хлопчиків, так і у дівчаток, користуються сортери в варіації будиночка. Віконцями, куди просовувати фігурки в них можуть бути вікна або отвори в даху, що дуже гармонійно виглядає на іграшці. Сортери для маленьких джентльменів найчастіше виготовляють у вигляді машинок, тракторів або кораблів, сортери для маленьких леді - у вигляді тварин, ляльок.

Сортери для дітей виготовляються з найрізноманітнішого матеріалу, іграшка не складна і при виготовленні в домашніх умовах. Умілі батьки можуть самі виготовити сортер придумуючи самим дизайн іграшки для свого малюка, при цьому самостійно обираючи матеріали. Найпопулярніші матеріали для виготовлення сортерів - дерево, тканину і картон. Дерево визнано найбезпечнішим і чистим для навколишнього середовища матеріалом, але при цьому найскладнішим для виготовлення, з цього багато мам і тат воліють купувати дітям саме дерев'яні іграшки сортери.