Доски для рисования разных размеров

В этой категории нет товаров.

Доски для рисования разных размеров

Навіщо дитині малювати?

        Хто з нас в дитинстві не любив малювати? І не важливо, що служило полотном для наших малюнків - головне, що ми вже тоді відчували почуття гордості за свої «шедеври», а наші батьки гарячково підраховували, скільки коштують нові шпалери або в яку копієчку обійдеться заміна зіпсованих документів.

Перші здатності до творчості і тяга до малювання виявляються у дітей вже у віці 1-3 роки. І ці спроби ні в якому разі не можна придушувати. Адже малювання розвиває такі навички, як дрібна моторика, просторове мислення, уяву, посидючість. А найголовніше, що за малюнками дитини можна визначити його психологічний стан.


Поле для творчості

         Інтернет-магазин «Маленький Сократ» пропонує батькам купити дитячий мольберт для малювання


Універсальний, двосторонній мольберт стане прекрасним другом для маленького художника і дозволить батькам суттєво заощадити на ремонті квартири. На одній стороні малюк може малювати крейдою. Внизу зручна підставка під крейда і крейдяні пил. Щоб малюк в перервах між малюванням навчався читати, писати і рахувати, дошка оснащена алфавітом і рахунками. З другої сторони мольберт магнітний. На ній дитина може малювати маркерами і кріпити різні магнітики. Мольберт можна відрегулювати під зріст дитини. Такий незамінний помічник допоможе малюкові розвивати творчі здібності і надихне на створення нових «шедеврів».


Компактним варіантом для малювання та розвитку є набір школяра. Він укомплектований магнітною дошкою для малювання, маркером, крейдою, а також магнітними буквами, цифрами та знаками математичних дій для вивчення рахунку і вирішення найпростіших прикладів. Також в асортименті нашого каталогу молоді батьки знайдуть дерев'яні мольберти, набори для малювання з мольбертом і інші товари, які сприятимуть розвитку творчості у вашого малюка. Купуйте товари для малювання у нас - і хто знає - може вже зараз у вашій сім'ї росте майбутній знаменитий художник.