Головоломки будь-якої складності на різний вік

Ж022

101 грн.

-50 %
Акція -50 %
Ш005

101 грн. 51 грн.

-46 %
Акція -46 %
Ж008

56 грн. 30 грн.

-47 %
Акція -47 %
Ж013а

51 грн. 27 грн.

-30 %
Акція -30 %
380

253 грн. 177 грн.

Хіт продажу
Хіт продажу
Хіт продажу
Mal 05

219 грн.

Хіт продажу
Хіт продажу
MalS 04

249 грн.

Хіт продажу
MalS 02

239 грн.

Хіт продажу
-47 %
Акція -47 %
Е040

51 грн. 27 грн.

Показано с 1 по 15 из 15 (всего 1 страниц)

Головоломки будь-якої складності на різний вік

Давайте згадаємо знамениту головоломку «Кубик Рубіка» - ця захоплююча іграшка з яскравими полірованими гранями змушувала втрачати лік часу в спробах скласти всі грані одного кольору.

Зараз світ головоломок набагато різноманітніше і цікавіше. Відірватися від такої іграшки часом надзвичайно складно. Секрет заморочки в тому, що пошук рішення незвичайної і непростого завдання змушує наш мозок працювати активніше. Логічні по праву належать до одного з найбільш розвиваючих видів

игрушек.


Навіщо дитині головоломки

Ігри-головоломки для дітей не тільки заспокоять вашого непосиду, а й допоможуть розвинути навички, без яких йому не обійтися в дорослому житті:

                   

                 - Наполегливість. Якщо раптом не вийшло з першого разу, малюк може робити повторні спроби впоратися з задачкою, поки не досягне своєї мети.


                  

                    -Розвиток дрібної моторики. Цей навик безпосередньо пов'язаний з промовою на рівні головного мозку. Всі ці фактори сприяють розвитку логічного мислення маленького чоловічка


Наші головоломки

Ігри-головоломки купити для вашого малюка ви може в інтернет-магазині розвиваючих іграшок «Маленький Сократ».


Для малюків ви знайдете у нас різноманітні пальчикові лабіринти, за якими маленький дослідник із задоволенням і азартом проведе намистини, а також, інші дрібні детальки різного забарвлення, щоб зібрати кожен колір в своєму місці.

Діткам постарше буде цікавий магнітний лабіринт або логічний квадрат.


Почесне місце в арсеналі логічних іграшок займає серія «Кубики Нікітіна». Розвиваючі ігри з цієї серії «Візерунок», «Міркувальник», «Куточки», «Унікуб» надовго захоплять вашого малюка. Кожна гра містить кілька завдань. Виконуючи ці завдання у веселій компанії мами і тата, ваша дитина ніколи не буде нудьгувати.


Всі головоломки виготовлені з високоякісної деревини. Вони абсолютно безпечні для дитини, принесуть радість як йому, так і батькам. Адже рішення логічних задачок захоплює дітей і дорослих. Вирішуючи їх разом з «Маленьким Сократом» ви гарантовано знайдете емоційний захват.