Конструктор

Уточнить поиск
Д429

301 грн.

Хіт продажу
Д428

301 грн.

Д427

271 грн.

Хіт продажу
Хіт продажу
Ж022

101 грн.

-30 %
Акція -30 %
382

233 грн. 163 грн.

-30 %
Акція -30 %
380

253 грн. 177 грн.

Хіт продажу
Хіт продажу
743

148 грн.

744

148 грн.

Показано с 1 по 15 из 40 (всего 3 страниц)

Конструктор

          

Малюки настільки непосидючі, що їх дуже важко утримати довго на одному місці. Допоможуть захопити вашого непосиду і сконцентрувати його увагу гри з конструктором. Усвідомлено зосереджуватися на конкретних предметах і хапати іграшки, які сподобалися, дитина починає вже до віку 0,5 року. А до 2-3 років у малюка з'являється бажання щось творити. Ось тут на допомогу приходить перший конструктор для дітей. Яскраві і барвисті деталі - це цілий світ для дитини, де він може створювати найнеймовірніші предмети.

          

Збираючи конструктор, дитина розвиває просторове мислення, свою уяву, може проявити творчі навички, тренує дрібну моторику, стає більш посидючим і терплячим. А якщо тато і мама разом зі своєю дитиною братимуть участь в таких іграх - це допоможе малюкові розвинути навички колективної творчості. В інтернет-магазині «Маленький Сократ» ви можете купити дитячий конструктор, який підійде саме вашому малюкові.

Конструктор за віком

           

Для самих маленьких творців доречні конструктори з м'якого полімеру. Різнобарвні пірамідки відкриють вашому малюкові двері в світ форм і розмірів. Фігурки домашніх, екзотичних тварин, древніх динозаврів познайомлять з фауною планети Земля. Хлопчикам будуть цікаві вертольоти, машинки, мотоцикли, які вони самі зможуть зібрати. А дівчатка зможуть скласти прекрасні букети квітів.

Дерев'яний конструктор сподобається діткам від 1 року до 4 років. Зібрати пожежну машину, самоскид або паровозик - це ж захоплююче для маленького винахідника. А маленьким господарям обов'язково захочеться покрутити болти, гайки і зібрати справжній верстак з усіма інструментами. Конструктори для хлопчиків від року прекрасно впораються з цим завданням. Дівчаток ми теж не обділили увагою. Зібрати геометричні намиста, створити з дерев'яних деталей прекрасні квіти і безліч інших дівочих штучок маленькі принцеси також зможуть за допомогою конструкторів з каталогу «Маленький Сократ».


          

Наш постійний виробник «Світ дерев'яних іграшок» при виготовленні виробів використовує тільки екологічно чисту і ретельно оброблену деревину. Для дітей ці іграшки абсолютно безпечні. Ваша дитина не занесе скалку і не поранить, граючи з такими іграшками.

              Для детей постарше (от 5 лет) мы предлагаем магнитный конструктор. Играя с таким конструктором, ребенок познакомится с магнитными свойствами пластин, палочек и шариков, из которых интересно создавать самые разные конструкции.

         

Перевага конструкторів в тому, що в процесі складання дитина проявляє свої творчі здібності, отримуючи в результаті іграшку, яка стане улюбленою, тому що зібрана своїми руками. Дитячі психологи рекомендують батькам для гармонійного розвитку дитини подбати про те, щоб конструктори стали невід'ємною частиною його іграшок. А магазин «Маленький Сократ» допоможе мамам і татам вибрати найбільш підходящі за віком і цікаві саме вашому малюкові конструктори.