Конструктор

Уточнить поиск
Д429

301 грн.

Хіт продажу
Д428

301 грн.

Д427

271 грн.

Хіт продажу
Хіт продажу
Ж022

101 грн.

382

233 грн.

Хіт продажу
Хіт продажу
743

148 грн.

744

148 грн.

Показано с 1 по 15 из 38 (всего 3 страниц)

Конструктор

          

Малюки настільки непосидючі, що їх дуже важко утримати довго на одному місці. Допоможуть захопити вашого непосиду і сконцентрувати його увагу гри з конструктором. Усвідомлено зосереджуватися на конкретних предметах і хапати іграшки, які сподобалися, дитина починає вже до віку 0,5 року. А до 2-3 років у малюка з'являється бажання щось творити. Ось тут на допомогу приходить перший конструктор для дітей. Яскраві і барвисті деталі - це цілий світ для дитини, де він може створювати найнеймовірніші предмети.

          

Збираючи конструктор, дитина розвиває просторове мислення, свою уяву, може проявити творчі навички, тренує дрібну моторику, стає більш посидючим і терплячим. А якщо тато і мама разом зі своєю дитиною братимуть участь в таких іграх - це допоможе малюкові розвинути навички колективної творчості. В інтернет-магазині «Маленький Сократ» ви можете купити дитячий конструктор, який підійде саме вашому малюкові.

Конструктор за віком

           

Для самих маленьких творців доречні конструктори з м'якого полімеру. Різнобарвні пірамідки відкриють вашому малюкові двері в світ форм і розмірів. Фігурки домашніх, екзотичних тварин, древніх динозаврів познайомлять з фауною планети Земля. Хлопчикам будуть цікаві вертольоти, машинки, мотоцикли, які вони самі зможуть зібрати. А дівчатка зможуть скласти прекрасні букети квітів.

Дерев'яний конструктор сподобається діткам від 1 року до 4 років. Зібрати пожежну машину, самоскид або паровозик - це ж захоплююче для маленького винахідника. А маленьким господарям обов'язково захочеться покрутити болти, гайки і зібрати справжній верстак з усіма інструментами. Конструктори для хлопчиків від року прекрасно впораються з цим завданням. Дівчаток ми теж не обділили увагою. Зібрати геометричні намиста, створити з дерев'яних деталей прекрасні квіти і безліч інших дівочих штучок маленькі принцеси також зможуть за допомогою конструкторів з каталогу «Маленький Сократ».


          

Наш постійний виробник «Світ дерев'яних іграшок» при виготовленні виробів використовує тільки екологічно чисту і ретельно оброблену деревину. Для дітей ці іграшки абсолютно безпечні. Ваша дитина не занесе скалку і не поранить, граючи з такими іграшками.

              Для детей постарше (от 5 лет) мы предлагаем магнитный конструктор. Играя с таким конструктором, ребенок познакомится с магнитными свойствами пластин, палочек и шариков, из которых интересно создавать самые разные конструкции.

         

Перевага конструкторів в тому, що в процесі складання дитина проявляє свої творчі здібності, отримуючи в результаті іграшку, яка стане улюбленою, тому що зібрана своїми руками. Дитячі психологи рекомендують батькам для гармонійного розвитку дитини подбати про те, щоб конструктори стали невід'ємною частиною його іграшок. А магазин «Маленький Сократ» допоможе мамам і татам вибрати найбільш підходящі за віком і цікаві саме вашому малюкові конструктори.