Методики раннього розвитку

Уточнить поиск
Д181а

125 грн.

Р 01

186 грн.

Хіт продажу
Хіт продажу
Хіт продажу
Хіт продажу
Хіт продажу
Хіт продажу
Хіт продажу
Хіт продажу
Показано с 1 по 15 из 136 (всего 10 страниц)

Методики раннього розвитку

Тут ми зібралі методики провідніх педагогів світу. У нас ви знайдете методики Монтессорі, картки Домана, кубики Зайцева, методики Нікітініх. Кожна з ціх методик існує Вже много десятіліть, и не раз довела свою ефективність при віхованні дітей. Унікальність ціх методик - їх домашнє! Застосування, а так само їх НЕ складність у вивченні. Чи не нужно мати диплом викладача, что б займатіся ними з вашою дитиною.

Як навчити дитину читати?

Кубики Зайцева унікальний продукт, при навчанні дитини читання. Провідні світові країни відкривають у себе цілі садки Зайцевих, так більш простого і ефективного способу навчання напевно не існує. Кубики наповнені різноманітними наповнювачами, мають різну вагу і звучать по-різному, тому дитина на підсвідомому рівні запам'ятовує не тільки як виглядають літери, склади але і з чим вони у нього асоціюються. Як швидко познайомити дитину з квітами і простими фігурами?

Методика Глена Домана спочатку розроблялася для розумово відсталих дітей. Але успіхи педагога і її результати були настільки вражаючими, що методику почали застосовувати в дитячих садках. Методика, яку пропонує Доман, проста і не вимагає багато часу. Особливий ефект спостерігається якщо вчителями стають батьки. Перші результати Ви виявите майже відразу. Ваш малюк почне випереджати в розвитку своїх однолітків. Основною метою цієї методики є придбання & amp; nbsp; навичок читання і рахунки. Однак доведено, що ці заняття розвивають і зір, слух, покращують увагу, пам'ять. У нього накопичуються знання, які в подальшому є серйозним фундаментом для інтелекту!

Ви хочете, що б ваша дитина швидше ставав самостійним?

Методика Марії Монтессорі спрямована на навчання дитини прийняттю самостійних рішень. стимулювати дитину до самонавчання, саморозвитку і самостійного сприйняттю. Це методика допомагає реалізуватися, знайти свій шлях. Малюк, потрапляючи в певне середовище і граючи її «особливими» іграшками робить відкриття крок за кроком. Це не тільки приносить йому задоволення, але і таким чином відбувається формування особистості. Уміння знаходити рішення і розвиває прагнення йти далі.


Ви хочете розвинути у дитини просторове мислення, логіку, пам'ять, моторику рук, інженерне мислення?

Методику Б. П. і Л.А Нікітіни розробили для своїх дітей, що б використовувати її в домашніх условіях.Для масового споживача їх вперше виготовили в Німеччині, а потім в Японії, де створені Никитинский дитячі сади, Никитинский суспільства. Тепер уже і в Україні ви можете купити кубики Нікітіних, українського виробництва, виготовлені компанією Маленький Сократ.