Картки Домана

Уточнить поиск
Хіт продажу
Хіт продажу
Хіт продажу
Хіт продажу
Хіт продажу
Хіт продажу
Хіт продажу
Хіт продажу
Хіт продажу
Хіт продажу
Показано с 1 по 15 из 106 (всего 8 страниц)

Картки Домана

Методика Домана
 

Для кращого розуміння методики Глена Домана давайте скажемо головне про цю людину. Це не тільки вчений, це лікар - нейрофізіолог. Це людина, яка займалася наукою і численними дослідженнями, пов'язаними з розвитком дітей з народження. Він прийшов до висновку, що мозок росте до шести років, але до трьох особливо швидко. Мозок, як і м'язи - потребує тренуваннях. У кожного малюка закладений величезний потенціал і якщо, граючи з дитиною, надати йому потрібну інформацію ми можемо дати малюку просто неймовірні можливості в житті.Після війни Г. Доман займався з дітьми, у яких були серйозні пошкодження головного мозку і навіть порушення нервової системи. І це привело його до нових відкриттів. Виявилося, що розвитку сприяє і фізична активність.


Методика, яку пропонує Доман, проста і не вимагає багато часу. Особливий ефект спостерігається якщо вчителями стають батьки. Перші результати Ви виявите майже відразу. Ваш малюк почне випереджати в розвитку своїх однолітків. Основною метою цієї методики є придбання навичок читання і рахунки. Однак доведено, що ці заняття розвивають і зір, слух, покращують увагу, пам'ять. У нього накопичуються знання, які в подальшому є серйозним фундаментом для інтелекту!

 

Батьки показують серію карток з різних областей (кожен день) голосно і чітко називаючи її. На кожну картку йде 1-2 секунди. Займатися можна починати з 6-ти місячного віку і навіть раніше. Важливе правило - дитині не повинно набриднути !! Тому використовуйте, спочатку невелика кількість карток. Потім доповнюйте і замінюйте! І головне займайтеся весело і невимушено! Результати Вас просто здивують!

Гленн Доман говорив: «Кожна дитина - може стати генієм, а раніше розвиток - це ключ до його геніальності».