Кубики Нікітіна

Хіт продажу
Хіт продажу
Mal 05

219 грн.

Хіт продажу
Хіт продажу
MalS 04

249 грн.

Хіт продажу
MalS 02

239 грн.

Хіт продажу
Показано с 1 по 6 из 6 (всего 1 страниц)

Кубики Нікітіна

Маленький Сократ хоче познайомити Вас з однією з найкращих методик раннього розвитку - методикою Б. П. і Л.А Нікітіних, яку вони розробили самі для своїх дітей. Для масового споживача їх вперше виготовили в Німеччині, а потім в Японії, де створені Никитинский дитячі сади, Никитинский суспільства. Тепер уже і в Україні ви можете купити кубики Нікітіних, українського виробництва, виготовлені компанією Маленький Сократ.

Перевага комплектів Нікітіна - їх багатогранність. Ми називаємо їх довгими іграми. Чому? З цією іграшкою дитина ніколи не буде нудьгувати. Кількість завдань, які додаються до кубиках, а так же ваша фантазія і фантазія вашої дитини займуть вас обох на довгі місяці. Адже гра буде цікава не тільки вашому малюкові, але і вам. Просторове мислення, моторика рук, логіка, інженерні навички, пам'ять - якщо ви хочете розвинути ці новикі, то вам просто необхідні кубики Нікітіна.

Для виготовлення кубиків Нікітіна ми брали деревину з вільхи - це надзвичайно легке, що особливо важливо для маленьких дітей, і в той же час міцне дерево. яке має незвичайний жовтий відтінок зі слабо вираженою текстурою. Фарбу для фарбування кубиків ми використовували гіпоеллергенную, розраховану для фарбування дитячих меблів. За ГОСТом допускається нітрофарби, але ми при виготовленні іграшок для дітей йдемо від будь-якого слова нітро що допускається нашим законодавством. Всі кубики були пофарбовані в ручну на нашому виробництві.

Всі кубики Нікітіна упаковані в красиву білу подарункову коробку. Кубики за методикою Нікітіних у нас представлені в наступних видах дитячих іграшок - гра складається з 16 однакових кубиків.

Всі 6 граней кожного кубика пофарбовані по-різному в 4 кольори. Це дозволяє складати з них 4-кольорові візерунки у величезній кількості варіантів.

Унікуб - кубики вводять малюка в світ тривимірного простору. Цеглинки - комплект гри складається з 8 однакових брусків розміром 20x40x80 мм; Склади квадрат - 24 різнокольорових квадрата з паперу, розрізані по-різному, на зразок Тангарам