Хіт продажу

Краткое описание


Гра «Візерунок» Нікітіних: творчість, логіка, спритність рук Гра «Склади візерунок» відкриває серію розвиваючих посібників Нікітіних. Це найпростіша гра, і підходить вона для діточок від півтора-двох років. Принад... Читать далее...

Розвиваюча гра "Візерунок"

249 грн.

Гра «Візерунок» Нікітіних: творчість, логіка, спритність рук

Гра «Склади візерунок» відкриває серію розвиваючих посібників Нікітіних. Це найпростіша гра, і підходить вона для діточок від півтора-двох років. Принадність будь-якої гри Нікітіних в тому, що вони випробувані і відпрацьовані на власних дітях. Тобто, досягнутий потужний розвиваючий ефект, доступність для розуміння дитиною і багато іншого.

Як влаштована гра «Візенунок»

Кубики Нікітіна «Склади візерунок» складаються з 16 кубиків однакового розміру. Кожен кубик забарвлений в 4 кольори: в наборі білий, жовтий, червоний, синій відтінки. Розподіл кольорів по гранях дуже важливо: завдяки спеціальній системі діти зможуть викладати візерунки, запропоновані в прикладах завдань - схемах гри «Склади візерунок». Виходить велика кількість варіантів. Тому в гру можна грати дуже довго - кілька років! Кубики «Склади візерунок» покладені в коробку, і навіть це має свій сенс: те, як ви поведете себе в перший раз, визначить, буде дитина грати, або почне розкидати кубики, і її неможливо буде посадити за складання візерунків.

Ось що радить Нікітін Б. П. (автор кубиків «Склади візерунок»): «Необхідно пам'ятати про перші враження малюка про гру. Якщо ви на очах у дитини - бух! - І вони висипали кубики на стіл, не дивно, що потім він теж буде постійно робити «бух» замість того, щоб захоплено викладати «ліхтарики», «прапори» і «поїзда». У перший раз дитина повинна побачити візерунок. Подбайте про це заздалегідь - викладіть найпростіше завдання на підлозі (для самих маленьких), або з усіх кубиків в коробці (для дітей 3-4 років) і тільки потім знайомте чадо з грою ».

Чим корисні кубики Нікітіна візерунок

Як будь-яка корисна розвиваюча гра, «Склади візерунок» Нікітіна дає потужне інтелектуальне навантаження, розвиває фізичні показники дитини

Розвиток мовлення

Граючи з кубиками, малюк дізнається безліч нових слів. Перш ніж викладати будь-якої візерунок, розберіться з тим, що представляє цей предмет в реальності. Покажіть дитині справжній ліхтарик, поїзд, пилу ... Поясніть, для чого потрібен цей предмет. 

В процесі гри малюк багаторазово почує і обов'язково запам'ятає нове слово і його значення. Співвіднесе його зі схемою-візерунком. А це вже логіка.

Розвиток логіки, мислення

Складаючи узор, дитина виконує безліч логічних і розумових операцій:

  • аналіз;
  • порівняння;
  • роботу за планом;
  • тренує пам'ять;
  • тренує увагу;
  • тренує сприйняття,
  • уяву.

Таким чином, ігри з цими квадратами розвивають образне, творче, математичне і логічне мислення. Дитина непомітно для себе готується до навчання, стає посидючим, наполегливим, зацікавленим. Ось чому купити гру «Склади візерунок» - інвестувати в успішне шкільне майбутнє дитини. Починайте грати «в Нікітіна» якомога раніше!

Навчання

Так чи інакше, малюк вчиться рахувати. Він знайомиться з плоскими геометричними фігурами, дізнається, що таке кут, сторона, вершина. Відмінно запам'ятовує назви кольорів і безлічі нових предметів.

Виникає стійкий інтерес до навчання (хоча малюк вважає, що грає, а не вчиться - в тому-то і є головна хитрість гри!). У малюка розвивається смак до вирішення інтелектуальних завдань, а також потреба в результаті. І це дійсно здорово!

Моторика

Кубики сприяють розвитку дрібної моторики рук і загальної моторики всього тіла. Викладаючи візерунок, він старанно працює руками. Граючи на підлозі, переміщається навколо кубиків, встає і сідає, грає з отриманої фігурою - тренує загальну спритність, силу м'язів, координацію.

Інтернет-магазин «Маленький Сократ» чекає вас в гості. Ми гарантуємо експертну консультацію при виборі гри, розумну інформацію і задоволення для вас і вашої дитини. Вибирайте розвиваючі ігри у нас!

Написать отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо

Теги: сложи узор, кубики сложи узор, кубики никитина сложи узор, кубики сложи узор купить, маленький сократ, сложи узор купить, сложи узор никитина, сложи узор схемы