Хіт продажу

Краткое описание


Унікуб Нікітіна – все, щоб малюк виріс розумним Гра Унікуб розбурхує уяву дітей і їх батьків ось вже понад 50 років. Це означає, що на Унікубі виросло кілька поколінь дорослих! З першого дня і до сьогоднішнього мо... Читать далее...

Розвиваюча гра "Унікуб"

239 грн.

Унікуб Нікітіна – все, щоб малюк виріс розумним

Гра Унікуб розбурхує уяву дітей і їх батьків ось вже понад 50 років. Це означає, що на Унікубі виросло кілька поколінь дорослих! З першого дня і до сьогоднішнього моменту гру дуже люблять, цінують і прагнуть придбати, якщо хочуть, щоб дитина росла захопленою, щасливою, розумною.

 

Как устроена игра Уникуб

Унікуб складається з 27 кубиків, забарвлених в 3 кольори: червоний, жовтий, синій. У комплект входять завдання до Унікуб, без яких вся затія втратила б сенс. Всього в комплекті 60 завдань: починаючи від найпростіших «малишовскіх» і закінчуючи складними для «експертів». Серед них такі завдання, як «Склади кубики в коробку за кольором», «Виклади фігуру» (потяг, будинок і т. д.), «Класифікація», «Склади куб».

Сам Нікітін Б. П. говорить, що Унікуб рівнозначний кубику Рубіка, але при цьому дає більш потужний ефект в розвитку математичних здібностей. Автор радить спочатку пограти в Унікуб без дитини (щоб розібратися і навчитися), а потім приступати з малюком. Іграшка зроблена з екологічно чистої деревини і забарвлена ​​безпечними фарбами. Дуже важливо зберегти все кубики - якщо загублений хоча б один, грати стає неможливо.

Що розвиває гра

Гра навчає, виховує, розвиває. Тільки подивіться, на що здатний Унікуб Нікітіна:

    1. Розвиток логіки. При грі в Унікуб задіяні всі основні логічні операції: синтез, аналіз, класифікація та інші. Купити Унікуб - значить, забезпечити дитину унікальним тренажером логіки та інтелекту.
    2. Математичні здібності. Для гри знадобиться вміння рахувати, уявлення про об'ємних геометричні фігури. Граючи, дитина вивчить поняття фігури «куб», зрозуміє, що таке грань, сторона, вершина. Навчатися ж рахунку можна прямо під час гри. Веселі заняття допоможуть засвоїти числа і міцно пов'язати їх з кількістю предметів.
    3.  Спритність рук. В процесі гри необхідно багаторазово переставляти невеликі предмети - кубики. Так дитина тренує спритність   пальців і долоньок, збільшує силу м'язів. Все це позитивно позначається на мовлення, вимові звуків. А також на швидкості листи і каліграфії. Всі ігри Нікітіних розвивають велику і дрібну моторику. Найважливіший для майбутнього школяра момент!
    4.  Виховання характеру. Під час занять з кубиками Унікуб формуються і закріплюються такі якості, як акуратність, воля, точність, передбачливість.
    5. Мотивація. Граючи і отримуючи настільки яскравий результат, малюк починає любити навчання. Він, звичайно, поки не розуміє, що вчиться. Але сприйняття навчання як ігри або захоплюючого заняття формується дуже міцно.

Купити Унікуб Нікітіна - дати хороший посил для розвитку інтелекту дитини. Граючи, малюк отримає уявлення про простір, а такі діти відчутно випереджають однолітків у вивченні математики.

Інтернет-магазин «Маленький Сократ» забезпечує українських діточок яскравими іграшками найвищої якості ось вже більше 3 років. З нами дозвілля вашої дитини стане захоплюючим і корисним. Результат не змусить себе чекати!

Написать отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо

Теги: игра уникуб, уникуб, маленький сократ, игра Никитин, кубики уникуб, уникуб задания, уникуб купить, уникуб Никитина, уникуб Никитина купить