Хіт продажу

Краткое описание


 Що ж нового й оригінального знаходимо ми в методах М.О.Зайцева ? На кубиках Зайцева, призмах і на таблиці діти бачать мовленнєві одиниці ( склади й літери ) , які вони " проспівують " і згодом складатимуть з них ... Читать далее...

Кубики Зайцева, українська мова (зібраний)

  • Производитель: Svena
  • Код товара: Sv 003a
  • Доступность: Нет в наличии
715 грн.

 Що ж нового й оригінального знаходимо ми в методах М.О.Зайцева ?

На кубиках Зайцева, призмах і на таблиці діти бачать мовленнєві одиниці ( склади й літери ) , які вони " проспівують " і згодом складатимуть з них слова .

Для швидкого розпізнавання та надійного запам’ятовування використовуються мнемонічні засоби: - поділ на групи за кольором ; - за об’ємами ; - за звучанням та вібрацією наповнювача ; - за вагою .

Таблиці теж сприятимуть розпізнаванню блоків та запам’ятовуванню одиниць мовлення (складів та окремих літер). Кожен неминуче помічатиме: вище чи нижче потрібні кубики Зайцева розташовані, зліва чи справа, всередині чи на початку або вкінці.

А що таке – самостійне складання слова з кубиків Зайцева ( спочатку з майже непомітною допомогою дорослих ) ? Це справжнє диво – перетворення літер у слово . Ділити слово на склади – заняття звичне для дитини . Можливість їх побачити викликає інтерес . Показали склади МА-МА , ТА-ТО , ЛІ-ТО … Усе зрозуміло . Діти бачать ці склади , чують , як вони вимовляються , відрізняються від інших , виділяють , співають , легко складають з ними слова .

Кожен кубик , кожна клітинка в таблиці – конкретний образ . Кубики ( чи призми ) тримаємо в руках , трясемо , повертаємо , складаємо з них слово . По таблиці водимо указкою , можемо нею " писати " слова , диктанти . Діємо наочно . Не будемо перевтомлювати дітей , гратимемось з ними двічі або тричі на тиждень . Із старшими – не більше тридцяти хвилин .

З малятами краще працювати по три хвилини п’ять разів , ніж протягом п’ятнадцяти хвилин одноразово . Якщо дитина захопилася грою , не будемо переривати заняття , поки дитина сама не припинить гру . Як працювати ? З чого почати ? Звичайно , з імені дитини . КА-ТЯ – два кубики . Але дитина може складати їх по-різному : ТЯ-КА , ТЮ-КА , КО-ТЯ … Сімдесят дві комбінації утворюються з двох кубиків . - Куди сховалось твоє ім’я ? Шукаймо його ! Так починається гра , під час якої дитина знайомиться із складами , засвоює їх .

Складемо слова МА-МА , ТА-ТО , БА-БУ-СЯ , ДІ-ДУ-СЬ , імена братика , сестрички , згодом – найбільш близькі й зрозумілі дитини слова : ко-ше-ня , ма-ши-на , ля-ль-ка , ха-та , де-ре-во . " Пишемо " слова кубиками і на таблиці указкою . Допомагаємо дитині , а незабаром вона захоче " писати " слова кубиками і на таблиці самостійно .

Перед тим , як " написати " слово , його треба чітко , по складах вимовляти . Зразу ж звертаємо увагу на дітей , які потребують посиленого тренування й розвитку умінь і навичок . Своєчасно проведена робота з такими дітьми сприяє тому , що вони в майбутньому не потраплять до груп відстаючих у навчанні та класів вирівнювання .

Прислухаймося до висновків логопедів : діти , що навчаються читанню за цією методикою , не мають суттєвих відхилень і недоліків у мовленні і навіть легко виправляють свої мовленнєві дефекти .

Навчаючи дітей читанню , обов’язково поєднуємо запропоновані прийоми й методи в різних комбінаціях . Не дозволяймо дітям довго сидіти . Нехай вони рухаються , підходять до таблиці , складають з кубиків слова . Хвалімо їх за старанність , за успіхи .

П’ятнадцятирічний досвід роботи М.О.Зайцева доводить , що діти , навчаючись за цією методикою , швидше опановують мовлення , " чистіше беруть звуки " ( за висловом автора методики ) , успішніше розвиваються . Ця робота перевірена часом і практикою . Педагог використовує рекомендовані вправи , керуючись своїм чуттям , у зручній для нього послідовності , враховуючи кількість дітей у групі , їх вік , рівень розвитку , темперамент дитини і навіть настрій .

В зібраний комплект «Кубики М.Зайцева українською мовою» входить :

1. 36 картонних кубиків з наповнювачами , розмір 6 см,

2. 31 картонний кубик з наповнювачами , розмір 5 см 

3. 4 плакати разміром 58 на 42 см

4. Методичка

5. Диск з « розпівками » 

Размір упаковки 44*33*14 см 

Вага комплекта - 2,3 кг.

 

Купить кубики Зайцева в Киеве, Донецке, Харькове, Днепропетровске, Одессе, Львове, Виннице, Луцке, Ужгороде, Ивано-Франковске, Черновцах, Хмельницком, Ровно, Херсоне, Запорожье, Чернигове можно у нас с доставкой в любой город.

Написать отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо