Что значит для детей музыкальные игрушки

-40 %
Акція -40 %
Д 221

464 грн. 278 грн.

-29 %
Акція -29 %
Д311

65 грн. 46 грн.

Д217

135 грн.

Показано с 1 по 3 из 3 (всего 1 страниц)

Что значит для детей музыкальные игрушки

Навіщо дитині музичні іграшки

         

Вплив музики на активний розвиток дитини неоціненне. У ранньому віці музика допомагає малюкові виявляти свої емоції і почуття. Згадайте, як забавно рухаються малюки, почувши якусь пісеньку.


Позитивні ефекти від музики в наявності:

-Розвиває пам'ять. Малюк на рівні підсвідомості запам'ятовує мелодію і слова і надалі дізнається цю мелодію.


 -Розвиває мову. Підспівуючи знайомим пісень, дитина тренує свій мовний апарат.


 - Развитие способностей к письму и математике. Регулярное прослушивание музыки развивает пространственное восприятие, что благотворно влияет на умение малыша писать и считать.


Музичні іграшки і вік

      

Розбудити інтерес вашого малюка до музики і виявити творчі здібності допоможуть дитячі музичні інструменти з інтернет-магазину «Маленький Сократ». У нас ви можете купити дитячі музичні інструменти для будь-якої вікової категорії.

Для дитини 2-3 років прекрасно підійдуть маракаси або дитячий барабан. Чудовим придбанням стане музичний набір з 3-х предметів: маракаси, бубон і кругова тріскачка.


Малюкові в 3-4 роки цікаві будуть духові інструменти: свистки, пищалки, дудочки або губна гармошка. Також маленький музикант зможе себе проявити, граючи з музичним бізібордом, який містить відразу кілька типів музичних інструментів: ксилофон, металофон, тарілки та ін.


Іграшкове піаніно, рояль або баян викличуть захоплення у малюка 4-5 років, а дитині дошкільного віку цікаво буде пограти на іграшковій гітарі.


Ці та інші музичні іграшки ви завжди зможете придбати в магазині «Маленький Сократ». Звучання наших іграшок мелодійно, приємно, чисто і не дуже голосно. Малюк ніколи не злякається різких звуків. А ми будемо раді внести свою лепту в музичне розвиток вашого скарби.