Настільні ігри

Уточнить поиск
Хіт продажу
Д392

347 грн.

Хіт продажу
LL133

507 грн.

Д087

90 грн.

Хіт продажу
MalS 06

209 грн.

Показано с 1 по 5 из 5 (всего 1 страниц)

Настільні ігри

Час диктує свої правила. У шаленому темпі життя нам так часто не вистачає часу на спілкування з дітьми і близькими! Настільні ігри - це прекрасний привід зібратися всією сім'єю і провести в тісному колі чудовий сімейний вечір з користю для себе і своїх дітей.

У чому ж користь настільних ігор для дитини?


Користь настільних ігор для дітей


  • Перш за все, це розвиток комунікативних навичок. Адже будь-яка настільна гра є рольової, оскільки в ній бере участь кілька гравців. Це вміння домовлятися, взаємодіяти між собою, а також звичайний процес спілкування.

  • Перемога дитини в грі дуже позитивно відбивається на його самооцінці. Малюк буде відчувати себе переможцем і це вселить у нього впевненість у власних силах.

    Настільна гра також навчить дитини іноді гідно приймати і поразки. Цей навик йому дуже стане в нагоді в дорослому віці, оскільки життя адже не може складатися з одних тільки перемог.
  • Не можна не відзначити, що настільні ігри є чудовим засобом відвернути ваше чадо від всіляких гаджетів, які не завжди корисні, але їх так багато навколо дитини майже з самого народження. Або зайняти групу друзів малюка, в якій він зможе проявити себе як лідер, пояснюючи іншим правила і контролюючи процес вже знайомої йому гри.

  • З точки зору розвитку певних здібностей - дитячі настільні ігри добре тренують зорову пам'ять, логіку, кмітливість, образне       мислення, увагу і посидючість.