Настільні ігри

Уточнить поиск
Хіт продажу
Д392

347 грн.

Хіт продажу
Д393

347 грн.

Хіт продажу
Д394

347 грн.

Хіт продажу
LL133

507 грн.

Д089

90 грн.

Хіт продажу
MalS 06

209 грн.

Показано с 1 по 7 из 7 (всего 1 страниц)

Настільні ігри

Час диктує свої правила. У шаленому темпі життя нам так часто не вистачає часу на спілкування з дітьми і близькими! Настільні ігри - це прекрасний привід зібратися всією сім'єю і провести в тісному колі чудовий сімейний вечір з користю для себе і своїх дітей.

У чому ж користь настільних ігор для дитини?


Користь настільних ігор для дітей


  • Перш за все, це розвиток комунікативних навичок. Адже будь-яка настільна гра є рольової, оскільки в ній бере участь кілька гравців. Це вміння домовлятися, взаємодіяти між собою, а також звичайний процес спілкування.

  • Перемога дитини в грі дуже позитивно відбивається на його самооцінці. Малюк буде відчувати себе переможцем і це вселить у нього впевненість у власних силах.

    Настільна гра також навчить дитини іноді гідно приймати і поразки. Цей навик йому дуже стане в нагоді в дорослому віці, оскільки життя адже не може складатися з одних тільки перемог.
  • Не можна не відзначити, що настільні ігри є чудовим засобом відвернути ваше чадо від всіляких гаджетів, які не завжди корисні, але їх так багато навколо дитини майже з самого народження. Або зайняти групу друзів малюка, в якій він зможе проявити себе як лідер, пояснюючи іншим правила і контролюючи процес вже знайомої йому гри.

  • З точки зору розвитку певних здібностей - дитячі настільні ігри добре тренують зорову пам'ять, логіку, кмітливість, образне       мислення, увагу і посидючість.