Хіт продажу

Краткое описание


«Дженга»Захоплююча настільна гра для всієї родини, для свята і для великої компанії. На вечірці або на дитячому дні народженні всім і кожному припаде до смаку проста і цікава гра - «Дженга».В ігровій формі, у весел... Читать далее...

Розвиваюча гра "Дженга"

209 грн.

«Дженга»

Захоплююча настільна гра для всієї родини, для свята і для великої компанії.

На вечірці або на дитячому дні народженні всім і кожному припаде до смаку проста і цікава гра - «Дженга».

В ігровій формі, у веселій і не вимушеної обстановці всі учасники гри можуть удосконалювати свої вміння тримати рівновагу, архітектурні навики і прийняття рішень.

Правила дуже прості і складні одночасно. Сконцентрувати увагу, зібрати всі свої навички в кулак і затамувавши подих витягнути дерев'яний брусок з тендітною вежі, ось завдання цієї популярної гри.

Виграти зможе той, чия вежа залишиться міцною і збалансованою. Її стійкість і надійність буде випробовуватися кожним учасником в черзі його ходу.

П'ятдесят чотири брусочки з дерева з теплим натуральним ароматом принесуть частинку живої природи в ваш будинок. Грайте разом з дітьми, багато користі і позитивних емоцій закладено в цій легендарній грі, яка об'єднує велику кількість людей по всьому світу. «Дженга» - це такий вид настільної, активної гри, яка повинна бути в кожному домі.

                

Написать отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо