Про "Маленький Сократ" О "Маленьком Сократе"

Інтернет-магазин "Маленький Сократ" є частиною компанії "Маленький Сократ", але не має відношення до роздрібних магазинах мережі.

Слід звернути увагу на те, що ціни в інтернет-магазині і ціни в роздрібних магазинах мережі можуть відрізнятися!

«Дети – это не сосуды, которые мы наполняем, но свечи, которые нужно зажечь»

Це ємне висловлювання визначило появу думки про необхідність більш уважного і вдумливого ставлення до тієї інформації і предметів, які оточували наших дітей.

З появою  «Маленького Сократа» передував шлях формування і становлення ідеї розвитку і виховання покоління щасливих, цілеспрямованих і пристосованих до соціального життя дітей.

Поштовхом послужило бажання передати дітям розуміння фінансової грамотності, щоб вже з дитинства розуміли походження і логіку руху грошей. Цієї інформації не дають в школі, довелося нам, як батькам шукати можливість реалізації цієї думки.

Почали навчання дітей з «Монополії», потім «Cashflow» Р.Кійосакі, потім виявили чудову гру «Щурячі перегони» яка реально дає уявлення про рух грошей - починаючи від заробітних плат найманого працівника і до власника великих бізнесів. Це є відмінний інструмент для пояснення дітям правилам поводження з грошима, який може навчити також багатьох батьків. Кожен з нас взяв багато з цієї гри. Безліч людей відкрили для себе світ фінансів з нового боку завдяки цьому простому «тренажеру» для навчання фінансової грамотності.