Посібники та іграшки для навчання і підготовки до школи

Уточнить поиск
Д371

375 грн.

Д372

324 грн.

Д181б

125 грн.

Хіт продажу
Д013

445 грн.

Р 01

186 грн.

Показано с 1 по 15 из 22 (всего 2 страниц)

Посібники та іграшки для навчання і підготовки до школи

Коли малюк з'являється на світ - величезний, незнайомий світ зустрічає його буйством фарб, безліччю звуків і химерних форм. Крок за кроком, маленький чоловічок пізнає цей світ через зір, слух, дотик, уяву. І в цьому йому допомагають гри і барвисті іграшки різних форм і розмірів. Вони заспокоюють, розважають, розвивають, навчають.


         
В інтернет-магазині «Маленький Сократ» ви знайдете найрізноманітніші іграшки. Але особливе місце ми відвели ігор, іграшок та методикам навчання, які допомагають батькам розвинути в дитині базові знання та навички.


Для зручності вибору, ми об'єднали в нашому каталозі такі іграшки в категорію «Навчалки».


Познайомитися з порами року, вивчити місяці і дні тижня малюкові допоможе дивовижний «Календар природи». А за допомогою багатофункціонального бізіборда «Космос» маленький космонавт відкриє для себе різні форми шестерень, збере справжню ракету, запустить в космос літаючі тарілки.


Весела абетка для навчання малюків з картинками зробить процес вивчення російського алфавіту яскравим, незабутнім і невимушеним.


У категорії навчальних іграшок можна не відзначити серію «Розумні кубики». У даній серії ви можете знайти кубики для навчання читання як на російській, так і на українській мові. Вивчити цифри, навчитися вирішувати найпростіші приклади допоможуть «Розумні кубики 1,2,3,4,5». Також познайомитися з цифрами більш наочно допоможе рамка-вкладиш, в якій малюк навчиться правильно розставляти цифри в свої осередки. Ці та інші помічники з категорії «Навчалки» зроблять навчання рахунку максимально комфортним для вашої дитини


Магазин «Маленький Сократ» дає можливість батькам підібрати навчальні ігри та іграшки на будь-який смак. Ваша дитина не буде розчарований нашими іграшками, а процес навчання стане веселою і ефективної грою.