Краткое описание


Інтер'єрні та декоративні карти 3D настінні карти Testplay (високооб'ємні панорами) нового покоління випускаються з висотою рельєфного ландшафту до 95 мм.Ефект зорового сприйняття реально-об'ємного ландшафту країн і регі... Читать далее...

3D карта СВІТ Testplay(3D map THE WORLD Testplay)

  • Производитель: Testplay
  • Код товара: 3D
  • Доступность: На складе
18 000 грн.

Інтер'єрні та декоративні карти 3D настінні карти Testplay (високооб'ємні панорами) нового покоління випускаються з висотою рельєфного ландшафту до 95 мм.

Ефект зорового сприйняття реально-об'ємного ландшафту країн і регіонів з висоти "пташиного" польоту унікальний - він вносить в інтер'єри публічних приміщень дух подорожей, відчуття живого простору і гармонії природи. Ландшафти високооб'ємних панорам привертають увагу реалістичністю, оригінальністю і багатством зображення.

3D карти Testplay виготовлені зі спеціального матеріалу, який не боїться вологи, витримує перепад температур від -20 * С до 45 * С

Високий рівень виконання. реальність ландшафту з м'яким колірним рішенням, інформаційна насиченість. дозволяють розмістити настінну карту Testplay в кабінети керівників, офіси і відділення компаній, лобі готелів, офіси туристичних компаній і сфери гостинності, навчальні заклади. приватні інтер'єри.

Все високооб'ємні панорами ТЕСТПЛЕЙ запатентовані, мають сертифікат СЕ.

3D Карта СВІТ  Testplay. на стіну, рельєфна. декор інтер'єру

120х88 см розмір 1200 х 880 мм, об'ємність 85 мм.

Масштаб: 1:34 250 000

Мова: англійська

Формат Large 1200х880мм(47"х35")

В обрамленні.

Написать отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо