Розвиваючі іграшки та навчальні посібники для школи

Хіт продажу
Д013

445 грн.

Хіт продажу
Хіт продажу
Хіт продажу
Хіт продажу
Хіт продажу
Хіт продажу
Показано с 1 по 15 из 42 (всего 3 страниц)

Розвиваючі іграшки та навчальні посібники для школи

Школа стає одним з найбільш хвилюючих подій у житті дитини та батьків. Тепер малюк не може з ранку до ночі грати - з'являється розпорядок дня, шкільні уроки, домашні завдання, виробляється почуття відповідальності. Це непростий етап для тендітної психіки дитини. Тому маленький чоловічок повинен бути підготовлений до нього. Адаптуватися до нових умов життя допоможуть спеціальні ігрові методики з підготовки дитини до школи, а також іграшки, які роблять цей процес веселим і цікавим. Існує чотири основні блоки базових знань і умінь, з якими дитина повинна входити в шкільне життя:


1.Читання, мова, письмо

2. Математика

3. Логіка, мислення

4. Загальні знання


У магазині «Маленький Сократ» ви знайдете також навчальні ігри, а також розвиваючі матеріали з будь-якого з перерахованих блоків.


Професійні педагоги рекомендують починати підготовку дитини до школи вже з 3-х років. Це дозволить малюкові поступово освоювати необхідні знання, що набагато корисніше, ефективніше і легше для психіки малюка, ніж завантажити його мозок більший обсяг нової інформації в останній рік перед школою.

Вчимося читати, розвиваємо мову, тренуємо письмо


Підготовка дітей до школи починається з абетки. Легко вивчити алфавіт малюк зможе за допомогою карток Домана. Суть методу Глена Домана полягає в тому, що дитина найкраще сприймає інформацію, одночасно використовуючи зір, слух, асоціативне мислення. Показуючи дитині картку із зображенням букви алфавіту і картинки на цю букву, необхідно також вимовити її вголос. Таким чином, малюк запам'ятає і поступово вивчить всі букви. У магазині «Маленький Сократ» ви знайдете картки Домана з українським, російським алфавітом, а також навчіть малюка арифметиці, рахунку, азам англійської мови.


Яскраві, цікаві навчальні іграшки з нашого каталогу допоможуть майбутньому школяреві закріпити отримані знання. З геометричними дерев'яними бусами «Алфавіт» дитина не лише запам'ятає букви, а й їх порядок в алфавіті. Кубики Зайцева навчать складати букви в склади і слова.


Для навчання письма дітей дошкільного віку та учнів початкових класів «Маленький Сократ» рекомендує придбати у нас тренажери для письма російською, українською та англійською мовами, розумні кубики, набір школяра (літери, дошка для письма, маркер).


Арифметика, мислення, логіка

Яскраві і незвичайні рахунки наочно продемонструють дошколенку: кожна цифра - це скільки? Дерев'яний набір «Арифметичний рахунок» навчить дитину не тільки рахувати, а й вирішувати найпростіші приклади, що важливо при підготовці до школи в 6 років.Розвинути логіку і мислення дошкільнята зможуть за допомогою різноманітних лабіринтів - магнітних, дерев'яних, для будь-якого віку, які широко представлені в каталозі товарів «Маленький Сократ».


Загальний розвиток

Для всебічного розвитку дитини дитячі психологи рекомендують Набір Фребеля, який складається з 13 комплектів для розвитку дитини за методикою Монтессорі. Граючи з ним, малюк тренує відразу кілька навичок: просторове мислення, сенсорне сприйняття, спостережливість. Комплекти з цього набору допомагають розвинути творчі здібності, мова, координацію. Стане в нагоді цей набір дітям вже з 1 року. А при підготовці до школи дитини 7 років деякі комплекти стануть незамінними помічниками юному школяреві.


Гра «Мемо» допоможе вашій дитині розвинути пам'ять, що дуже важливо для засвоєння навчального матеріалу, а для загального розвитку прекрасно підійдуть Ігри «Календар природи», «Вчимо час» і т.д

.


Всі перераховані гри, методики та іграшки - це далеко неповний перелік того, що ми можемо запропонувати нашим дошкільнятам. Заходьте в наш каталог і вибирайте.


Готуючи майбутнього учня до школи в процесі гри за допомогою методик та розвиваючих іграшок, придбаних в магазині «Маленький Сократ», ви гарантовано полегшите своїй дитині адаптацію до нових умов. А вдячні і негайні від інтересу очі вашого малюка зроблять вас по-справжньому щасливими батьками.