Дитячі-сюжетно рольові ігри

Уточнить поиск
808

214 грн.

809

214 грн.

810

214 грн.

Хіт продажу
Д181а

125 грн.

-50 %
Акція -50 %
Показано с 1 по 7 из 7 (всего 1 страниц)

Дитячі-сюжетно рольові ігри

Золота пора дитинства! Як багато яскравих спогадів з нею пов'язано. Сімейні походи в цирк або театр, смак цукрової солодкої вати, запах хвої під Новий рік, нетерпляче очікування подарунків під ялинку і домашній ляльковий театр. Ми жили в маленькому світі фантазій. Наші ляльки ходили один до одного в гості, ми укладали їх спати, на своїй іграшкової кухні ми готували такі ж смачні страви, як у мами. Ми були вчителями, лікарями, космонавтами, гонщиками. У нас в дитинстві була своя маленька іграшкова життя, сюжети для якої ми брали з життя дорослих. Сучасні діти, все також грають в дитячі рольові ігри в дитячому садку, будинку, на вулиці.

Дитячі-сюжетно рольові ігри - невід'ємна частина розвитку будь-якої дитини. Вони допомагають маленькій людині сформувати соціальні навички, розвинути комунікативні здібності, зрозуміти норми поведінки в соціумі, познайомитися зі світом дорослих.


Іграшкове життя

           Інтернет-магазин «Маленький Сократ» пропонує іграшки для дитячих рольових ігор, з якими ваш малюк зможе створити свій світ фантазій, яскравий і барвистий. Дівчата будуть самими турботливими мамами, лікарями, вихователями. А хлопчики - пожежниками, космонавтами, вченими, транспортними магнатами.

Прищепити дівчинці поняття сім'ї та жіночої ролі в ній допоможе набір ляльок «Сімейка». Сім'ю з 6 лялечок в незвичайній одязі можна поселити в великому і яскравому 2-х поверховому дерев'яному ляльковому будиночку. А будиночок можна обставити дитячими меблями, яку малятко зможе розфарбувати на свій смак.


Дерев'яні розбірні набори «Готуємо сніданок» навчать маленьку господиню кулінарним премудростям. Граючи разом з мамою, дівчинка навчиться піклуватися про близьких. А відчути себе справжньою умільці маленька принцеса зможе, збираючи яскраві і красиві прикраси з допомогою набору «Намиста».


Хлопчики побудують цілу авто-імперію за допомогою великої гірки і набору машинок. Хочете побачити супер-конструктора автомобілів? Дерев'яні конструктори допоможуть зібрати пожежну машину, поліцейську, таксі. Можна зібрати цілу автомобільну колекцію. Граючи разом з татом, легко придумати цілу сюжетну лінію про життя автомобілів.


У вас дружна творча сім'я і ви любите влаштовувати різні уявлення? Тоді до ваших послуг великий ляльковий театр з ляльками-рукавичками. Всі іграшки від наших виробників високої якості. Дерев'яні поверхні ретельно оброблені, фарби гіпоалергенні і нешкідливі для вашої дитини.


Магазин «Маленький Сократ» - з нами дитинство вашого малюка буде незабутнім, насиченим, веселим і яскравим.