Набори для творчості і різні матеріали

-30 %
Акція -30 %
382

233 грн. 163 грн.

-30 %
Акція -30 %
380

253 грн. 177 грн.

-50 %
Акція -50 %
Показано с 1 по 6 из 6 (всего 1 страниц)

Набори для творчості і різні матеріали

Про дитячу творчість

              

Знайомство маленької людини з навколишнім світом завжди супроводжується яскравими враженнями та емоціями. У ранньому віці діти ще складно висловити словами все, що він відчуває - тому він самовиражається через творчість. Дитяча творчість - це політ фантазії, необмежений ніякими рамками. Творчий процес завжди приносить малюкові задоволення. Адже це так цікаво - ліпити різноманітні фігурки з пластиліну, або малювати яскравими фарбами свою мрію. А ще за допомогою творчості дитина часто передає свій емоційний стан.


          

Кожна дитина унікальна, неповторна і талановита від народження. Перші паростки таланту батьки можуть помітити вже з 2-х років, спостерігаючи, що найбільше маляті подобається робити, що найкраще у нього виходить. Батькам просто необхідно підтримати свою дитину і дати йому можливість розвивати свій талант.


            

Проявити себе малюк може в самих різних іпостасях. Створення фігурок орігамі за допомогою тата або мами, ліплення з пластиліну, розпис по дереву, малювання, бісероплетіння, конструювання - всі ці заняття сприяють розвитку дрібної моторики, почуття кольору, уваги, посидючості і формують у дитини гармонійний внутрішній світ.

Ми за творчість ваших малюків

               

Щоб підтримати маленького генія в його творчих поривах, інтернет-магазин «Маленький Сократ» пропонує батькам купити набори для творчості для дітей, з нашого каталогу.


             

Зібрати букет квітів, зробити красивий світильник-вазу з букетом або скласти модні намиста з допомогою відповідного набору - чудова можливість для дівчинки виробити почуття прекрасного, отримати навички рукоділля. Творчі набори «Ванна», «Вітальня», які включають в себе дерев'яну іграшкові меблі та фарби, дозволять будь-якій дитині відчути себе інтер'єр-дизайнером, розфарбовуючи меблі і розставляючи її в іграшковому ляльковому будинку. Різноманітні конструктори, представлені в нашому каталозі, дадуть можливість будь-якому хлопчиськові проявити свій талант інженера. Мольберт для малювання - найкраща можливість створювати художні «шедеври».

               

Розвиваючи дитину в тому напрямку, де в неї найкраще виходить творити, ви можете виростити відомого скульптора або художника. Відомі навіть випадки, коли малюнки 3-4 річних дітей продавалися на аукціонах за дуже великі суми.

Магазин «Маленький Сократ» буде радий можливості внести свою лепту в розвиток талантів вашого генія.